Kuchnia dla miłośników zwierząt

Jesteś osobą, która nie wyobraża sobie życia bez zwierząt wokół siebie? Jesteś takim typem, który po prostu kocha zwierzęta i zawsze musi mieć w domu chociaż jedno z najbardziej popularnych zwierząt domowych? A może uwielbiasz jeden konkretny rodzaj zwierząt, na przykład psy, koty czy papugi? Bez względu na to do jakich zwierzaków pałasz miłością, jeśli planujesz urządzanie kuchni to możesz zrobić to właśnie pod ich kątem.

O co chodzi? Nie tylko o to, aby kuchnia była jak najbardziej funkcjonalna i pozbawiona elementów, jakie zwierzak mógłby zniszczyć lub zrobić sobie przez nie krzywdę, choć wiadomo, że to podstawa. W takiej kuchni musimy zrezygnować z bibelotów, zostawiamy tylko zlewy, meble i podstawowe wyposażenie – co więc zrobić, aby ją udekorować?

zlewozmywak-kwarcowy-zkw-03 (1) zlewozmywak-kwarcowy-zkw-06a
Istnieje wspaniałe rozwiązanie, które jednocześnie bardzo dobrze reprezentuje naszą miłość do zwierząt, a drugiej strony będzie nikomu nie szkodzącą dekoracją. Chodzi o fototapetę z wizerunkiem naszego ulubionego zwierzaka bądź nawet naszego osobistego.

Zlewy kuchenne i niektóre wyposażenie nie nadaje się do oklejania, ale lodówka, czy meble mogą być oklejone fototapetami samoprzylepnymi z wizerunkiem zwierzęcia

Więcej – http://zlewy.biz